BANT MOTOR

Elektro Bant Motorları ve Sistemleri

Bant Motor Elektro Bant Motorları ve Sistemleri; 2006 yılından beri Van Der Graaf Power Transmission Equipment firmasının üretici onaylı Türkiye Temsilcisidir.

Firmamız tüm satış, servis, yedek parça ve teknik destek hizmetlerini Van Der Graaf / Hollanda desteği ve garantisi ile siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Proje ve satış sonrası tam destek

Bant Motor proje aşamasında uygun güçte ve sisteme birebir uygun ölçülerde tambur motor seçimi dahil olmak üzere, ürünlerin müşteriye teslimine kadar özenle çalışır. Kullanımı süresince performansınıda aynı özenle takip eder.VAN DER GRAAF

Power Transmission Equipment

Van Der Graaf Hollanda'nın Vollenhove şehrinde 1948 yılında kurulmuş bir aile şirketidir. Van Der Graaf adı dünya genelinde yüksek kalitede Konveyör Tahrik sistemleri teknolojisiyle eş anlamlıdır , ki bu pozisyonunu makine endüstrisinde sorumluluğunu sürdürmesinden ve sahip olduğu yüksek kalitede iş gücünden alır. Müşteri hizmetleride Van Der Graaf felsefesinin anahtar parçasıdır.

Konveyör Tahrik sistemi ekipmanları konusunda ( çoğunlıkla Tambur Motor olarak ) kuruluşu ile birlikte benimsemiş olduğu yüksek kalitede ürünler kusursuz bir hizmet ve rekabetçi fiyat anlayışı ile Van Der Graaf bugün hala bu temeline sadıktır. Dünya genelindeki birçok uygulaması , süreklileşen ve sürekli gelişen kalitesi bunun kanıtıdır.

Van Der Graaf Tambur Motor Hollanda kaynaklıdır. Bunun yanında Kanada , Almanya , İngiltere ve İsveç'te bağlı şirketleri mevcuttur. Ayrıca Dünya genelinde özenle seçilmiş Distribitörlerine güvenebilirsiniz. Dünyada Van Der Graaf Tambur Motorları , kaplin kavrama ve redüktör gibi transport ürünlerinin kullanılmadığı bir ülke bulmak zordur.

Van Der Graaf'ın Müşterileri Konveyör sistemlerinin esas kullanıcılarıdır. Bu Konveyör sistemlerinin verimliliği Van Der Graaf Tambur Motorlarıyla sağlanır. Tambur Motorda ekstra yer kaplayan dişli , zincir , kayış , kasnak , kaplin gibi ekipmanlara ihtiyaç yoktur. Bu yüzden Tambur Motorlar geleneksel Konveyör Tahrik Sistemleri için vazgeçilmez bir alternatiftir. Tambur Motorlar en zor şartlarda ve özel uygulamalarda da 7 gün 24 saat çalışmayı sürdürecek biçimde dizayn edilmiştir.

Van Der Graaf GV Tambur Motorlarla alanında hem Ulusal hemde Uluslar arası sektörde ilk sıradadır.
Van der Graaf Tambur Motorlar Gıda , Paketleme makineları , Fırın makineları , Madencilik , Hafriyat , İnşaat , Kömür işletmeleri , Çimento fabrikaları , Otomotiv endüstrisi , Cevher işletme tesisleri , kağıt fabrikaları ve Gıda ambarlarında kullanılmaktadır. Ayrıca yükleme ve boşaltma makineları , X-ray makineları ve Havaalanlarındaki bavul taşıma sistemlerinde kullanılır.

Van der Graaf Tambur Motorları için her zaman yeni kullanım alanları düşünebilirsiniz.